ZAPRASZAMY NA KIERMASZ RĘKODZIEŁA

Data: 12.03.2018 r., godz. 12.33    1983
Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Empatia” zaprasza na Kiermasz Rękodzieła, który odbędzie się 15.03.2018 w godz.10.-13.00 w holu Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Wołominie.
Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Empatia”

ZAPRASZA
NA KIERMASZ RĘKODZIEŁA,
który odbędzie się
15.03.2018 w godz.10.-13.00

w holu Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej
Starostwa Powiatowego w Wołominie

Warsztat Terapii Zajęciowej jest placówką rehabilitacyjną dla osób z doświadczeniem kryzysów psychicznych. Rehabilitacja w WTZ zmierza do poprawy funkcjonowania psychospołecznego i zawodowego. Zajęcia w pracowniach: kulinarnej, ogrodniczej, komputerowej, stolarskiej, artystycznej i krawieckiej dają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Chcemy Państwu zaprezentować efekty Naszej codziennej pracy.
Zapraszamy do zakupów: Wielkanocnych ozdób świątecznych, ekologicznych toreb, pościeli, obrazów, ikon, przedmiotów zdobionych techniką decoupage.

Dochód ze sprzedaży powstałego w WTZ rękodzieła przeznaczony będzie na integrację społeczną.

Warsztat Terapii Zajęciowej
Drewnickie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób
z Zaburzeniami Psychicznymi „EMPATIA”
ul.Rychlińskiego 1