Data: 08.05.2020 r., godz. 15.06    1543
Wyniki Wirtualnego Konkursu Przyrodniczego 2020

Wirtualny Konkurs Przyrodniczy 2020, realizowany przez Wydział Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Wołominie został rozstrzygnięty.

Konkurs miał na celu m. in. podniesienie świadomości ekologicznej uczniów szkół ponadpodstawowych mieszkających na terenie powiatu wołomińskiego oraz poziomu wiedzy na temat obszarów cennych przyrodniczo w naszym powiecie. Był też zachętą do spędzania czasu w domu, w czasie wprowadzenia w Polsce stanu epidemii i zakazu zgromadzeń.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu 10 zadań dotyczących przyrody powiatu wołomińskiego, w tym wykonanie plakatu przedstawiającego przyrodnicze miejsce w powiecie wołomińskim, które warte jest odwiedzenia po ustaniu epidemii.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów oraz osób wyróżnionych:
I miejsce (tablet): Grzegorz Latuszek
II miejsce (czytnik e-booków): Natalia Marciniak
III miejsce (słuchawki bezprzewodowe): Żaneta Sychowska
Wyróżnienie (power bank): Patrycja Pomian

Nagrody pocieszenia (gry planszowe)przyznano następującym osobom:
Jakub Kwiatkowski
Weronika Siekaczyńska
Jakub Kazanowski
Julia Górecka
Adrian Józefowicz
Julia Szewczyk

Z laureatami konkursu skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej, na podane adresy mailowe.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w Konkursie oraz gratulujemy wiedzy o powiatowej przyrodzie.
Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej (Aktualności), na której zamieszczamy bieżące ogłoszenia o podejmowanych działaniach i konkursach.