Filia powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Data: 19.05.2020 r., godz. 14.33    1276
Umowa na najem lokalu dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ząbkach podpisana.

Wicestarosta Wołomiński Robert Szydlik wspólnie z członkiem zarządu powiatu Grzegorzem Siwkiem podpisali umowę najmu lokalu przy ul. Batorego 62a w Ząbkach, w którym zostanie otwarta filia powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Zadaniem nowej poradni będzie wsparcie psychologiczne, logopedyczne oraz pedagogiczne dzieci i młodzieży z Ząbek, których szacowana liczba wynosi ok. 10 tysięcy. Zgodnie z umową placówka rozpocznie działalność na początku czerwca br. Podpisanie umowy najmu było możliwe dzięki porozumieniu, które na początku maja zawarli starosta Adam Lubiak
z burmistrz Ząbek Małgorzatą Zyśk w sprawie współfinansowania kosztów prowadzenia poradni.