Data: 22.05.2020 r., godz. 10.50    5240
Od poniedziałku 25 maja br. ponownie uruchomiony zostanie szlaban na parkingu przed siedzibą Starostwa Powiatowego w Wołominie przy ul. Prądzyńskiego 3, w celu ułatwienia mieszkańcom bezpośredniego kontaktu z pracownikami Starostwa, z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.
Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. urzędy administracji publicznej, w tym samorządowej, są zobowiązane do przywrócenia bezpośredniej obsługi obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W związku z powyższym od dnia 25 maja br. zostaną przywrócone zasady funkcjonowania parkingu dla klientów Starostwa – korzystanie z parkingu na podstawie pobranego przy wjeździe biletu. Jednocześnie przypominamy, że pierwsza godzina jest bezpłatna, a szczegółowe zasady korzystania z parkingu określa Regulamin.