POWIATOWA BAZA WOLONTARIUSZY I WOLONTARIUSZEK

Data: 03.06.2020 r., godz. 13.50    1168
Dla osób poszukujących organizacji pozarządowej w powiecie wołomińskim, w której mogliby realizować swoje pasje oraz dla organizacji pozarządowych, klubów sportowych i placówek oświatowych, poszukujących wolontariuszy i wolontariuszek do wspólnego realizowania projektów i wsparcia w codziennej pracy.
"POWIATOWA BAZA WOLONTARIUSZY I WOLONTARIUSZEK" to miejsce stworzone dla osób poszukujących organizacji pozarządowej w powiecie wołomińskim, w której mogłyby realizować swoje pasje oraz dla organizacji pozarządowych, klubów sportowych i placówek oświatowych, poszukujących wolontariuszy i wolontariuszek do wspólnego realizowania projektów i wsparcia w codziennej pracy.

Jak można skorzystać z "BAZY WOLONTARIUSZY I WOLONTARIUSZEK"?

WOLONTARIUSZE / WOLONTARIUSZKI
Wszystkich zainteresowanych wolontariuszy i wolontariuszki, zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres e-mail: cop.eserefka@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, numer telefonu, miejscowość. Mogą się do nas zgłaszać dzieci (od 13 roku życia), młodzież oraz dorośli.

Na podany adresy e-mail będziemy wysłać informację m.in. o aktualnych wydarzeniach w których mogą uczestniczyć jako wolontariusze i wolontariuszki, bezpłatnych szkoleniach i innych akcjach.

NGO
Wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, szkoły i kluby sportowe, zapraszamy do korzystania z zasobów informacyjnych bazy, w której zarejestrowane będą osoby poszukujące możliwości współpracy z organizacjami pozarządowymi z terenu powiatu wołomińskie. Zachęcamy również do wysyłania plakatów, informacji o prowadzonych wydarzeniach, akcjach które będziemy umieszczać na naszym fanpage`u - Centrum Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zachęcamy do wspólnego działania.

Centrum Organizacji Pozarządowych "Eserefka - nasza wspólna przestrzeń" prowadzone przez Stowarzyszenie "Radzymińskie Forum".