SPECJALISTYCZNE PORADNICTWO RODZINNE

Data: 19.01.2021 r., godz. 15.53    733
Obszar wsparcia udzielanego w punkcie: poradnictwo pedagogiczne, psychologiczne, socjalne zasięg działania punktu. Gminy Kobyłka, Poświętne, Wołomin.

SPECJALISTYCZNE PORADNICTWO RODZINNE

Obszar wsparcia udzielanego w punkcie - poradnictwo pedagogiczne, psychologiczne, socjalne zasięg działania punktu - gminy Kobyłka, Poświętne, Wołomin.
Punkt prowadzi Fundacja Ogarnij Emocje w Wołominie ul. Żelazna pawilon 1b (piętro).

w środy 15.00 – 20.00
w czwartki 11.00 – 16.00
w piątki 10.00 – 13.00

Usługi świadczone w ramach poradnictwa są bezpłatne.
Spotkanie ze specjalistą możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu terminu wizyty.

Zgłoszenia przyjmujemy:
całodobowo pod adresem poczty elektronicznej: ogarnij-emocje@wp.pl,
od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 18.00 pod numerem telefonu 795 990 820,
bezpośrednio w godzinach pracy punktu w Wołominie ul. Żelazna pawilon 1b.

Projekt: „Prowadzenie specjalistycznego poradnictwa rodzinnego dla gmin Kobyłka, Poświętne, Wołomin” dofinansowany jest ze środków Powiatu Wołomińskiego oraz Fundacji Ogarnij Emocje.