Kondolencje

Data: 08.03.2021 r., godz. 11.00    765
Kondolencje dla Rodziny oraz Najbliższych, z powodu śmierci ŚP. ks. prałata Jana Andrzejewskiego, wieloletniego proboszcza Parafii Świętej Trójcy w Kobyłce, dziekana Dekanatu Kobyłka, składają Adam Lubiak - Starosta Wołomiński wraz z Zarządem, Adam Pietrzak - Przewodniczący Rady Powiatu Wołomińskiego wraz z Radą Powiatu.
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. prałata Jana Andrzejewskiego – wieloletniego proboszcza Parafii Świętej Trójcy w Kobyłce, dziekana Dekanatu Kobyłka. Ksiądz Prałat był człowiekiem o wielkiej prawości i skromności, pełny ciepła i dobroci, życzliwy ludziom i oddany posłudze duszpasterskiej.
Rodzinie oraz Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.