Wręczenie nagród w konkursie ALBION

Data: 16.05.2019 r., godz. 16.07    1179
Dzisiaj, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wołominie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom IX edycji Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego „ALBION”. W imieniu starosty wołomińskiego Adama Lubiaka wręczenia dyplomów i nagród dokonał wicestarosta Robert Szydlik.
Jak co roku organizatorem konkursu była szkoła języka angielskiego English Language Workshop z Ząbek. Konkurs składał się z 3 etapów. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z terenu powiatu wołomińskiego. I i II cześć miała charakter testu sprawdzającego umiejętności czytania i pisania. III cześć była ustna. Od 2011 roku Powiat Wołomiński współorganizuje wydarzenie fundując główne nagrody rzeczowe dla zwycięzców. W tym roku główną nagrodą był sprzęt elektroniczny czytniki Kindle oraz laptop.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, podziękowania należą się również nauczycielom, którzy na wysokim poziomie przygotowali dzieci i młodzież do konkursu.