ZAPRASZAMY NA MIĘDZYNARODOWĄ GALĘ KYOKUSHIN CUP 7

Data: 10.09.2019 r., godz. 10.00    1344
Serdecznie zapraszamy 21 września 2019 r. w Zielonce na Hali Sportowej OKiS przy ul. Łukasińskiego 1/3
21 WRZEŚNIA - KYOKUSHIN CUP 7 W ZIELONCE

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprasza na Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Zielonce - KYOKUSHIN CUP 7. W prestiżowych rozgrywkach prowadzonych w formie dużej Gali Sportów Walki, weźmie udział blisko 30 klubów z całej Polski. Dodatkowo w tym roku zobaczymy utytułowanych zawodników z Hiszpanii, którzy stoczą pojedynki w walkach wieczoru jako EXTRA FIGHTS.
Kobiety i mężczyźni będą rywalizować w formule full contact, a dla młodzieży przygotowana została widowiskowa pełno kontaktowa walka sportowa. Patronat medialny nad turniejem objęła TVP3 oddział Warszawa.

Turniej odbędzie się w sobotę 21 września na hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce, przy ul. Łukasińskiego 1/3.

Patronat honorowy nad KYOKUSHIN CUP 7 objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Wołomińskiego oraz Burmistrz Miasta Zielonka.

Oficjalne otwarcie Gali wraz z walkami full contact od godz. 17.00.

Walki finałowe i wręczenie nagród około godziny 19.00.
Wstęp wolny.

Więcej informacji na www.kswkyokushin.pl