WWL Badminton Yonex Cup 2019

Data: 25.11.2019 r., godz. 13.00    1166
16-17 listopada hala Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce była areną dwudniowego turnieju badmintona , WWL Badminton Yonex Cup Seniorów, Amatorów i Elity organizowanym przez WWL Badminton Club. Mogliśmy podziwiać w akcji najlepszych badmintonistów seniorów amatorów i elity walczących o zwycięstwa w swych kategoriach. Obserwowaliśmy wysoki poziom wielu pojedynków, wiele spotkań i wzruszających chwil, tak jak podczas dekoracji singlistów kat.70+ w Memoriale Andrzeja Janeckiego – dekorowała Ania Janecka, żona zmarłego kolegi. Wsparli nas: Województwo Mazowieckie, Powiat Wołomiński - współorganizator, Miasto Zielonka – patronat Burmistrza, VEKTOR MEDIA (YONEX), Fair Play Plus Marek Korzeniewski. Dziękujemy!!! Zapraszamy za rok, na kolejny turniej…a może wcześniej?
WWL Badminton Club