Szybko i wygodnie wniesiesz opłatę w Starostwie!

Data: 27.01.2020 r., godz. 15.45    1370
Już za trzy tygodnie w siedzibach Starostwa Powiatowego w Wołominie przy ul. Prądzyńskiego 3 i Powstańców 8/10 zostaną zainstalowane samoobsługowe urządzenia do wnoszenia opłat przez interesantów.
Szybko i wygodnie wniesiesz opłatę w Starostwie

Już za trzy tygodnie w siedzibach Starostwa Powiatowego w Wołominie przy

W czwartek 23 stycznia Adam Lubiak - Starosta Wołomiński wspólnie z Robert Szydlik - Wicestarosta Wołomiński podpisali umowę z Instytutem Systemów Publicznych
na dostarczenie i obsługę dwóch samoobsługowych wpłatomatów, które w przeciągu trzech tygodni zainstalowane zostaną w siedzibie Starostwa przy ul. Prądzyńskiego 3 oraz w budynku Wydziału Geodezji przy ul. Powstańców 8/10 w Wołominie.

Nowe urządzenia poprawią komfort obsługi interesantów i przyśpieszą wnoszenie opłat
za pomocą kart płatniczych. Wpłacający nie będzie ponosił żadnych kosztów transakcji.
W przypadku dużego zainteresowania tą formą płatności, władze Powiatu rozważą możliwość instalacji terminali również w kolejnych wydziałach.