Ankieta Aktywności Turystycznej

Data: 10.06.2020 r., godz. 13.27    1149
Szanowni Państwo,

Fundacja Ogarnij Emocje z Wołomina w związku z realizacją w 2020 roku zadania publicznego ze środków Powiatu Wołomińskiego w zakresie Turystyki pn.: „Powiat Wołomiński – turystycznym liderem regionu” przygotowała ankietę, która umożliwi poznanie aktywności turystycznej w powiecie wołomińskim.

Anonimowa Ankieta Aktywności Turystycznej, prowadzona w formie elektronicznej skierowana jest do turystów i mieszkańców powiatu wołomińskiego.

Wystarczy kliknąć w link: Ankieta Aktywności Turystycznej i przejść do jej wypełnienia.

Informacje jakimi się Państwo podzielicie z Fundacją Ogarnij Emocje pozwolą określić stopień turystycznej aktywności mieszkańców i turystów powiatu wołomińskiego.

Ankietę może wypełnić każdy mieszkaniec, gość oraz turysta.

Ankieta jest w pełni anonimowa i zajmuje kilka minut.

Badanie ankietowe trwa do 15 lipca 2020 roku.

Do wypełnienia ankiety zachęca cały zespół współpracujący z Fundacją Ogarnij Emocje przy realizacji zadania publicznego.