Data: 02.11.2020 r., godz. 15.56    953
Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprasza na Mistrzostwa Polski KYOKUSHIN, które zostaną rozegrane pod patronatem Polskiego Związku Karate w podwarszawskiej Zielonce.

Turniej odbędzie się w sobotę 7 listopada na hali sportowej Ośrodka Kultury i Sportu w Zielonce, ul Łukasińskiego 1/3. Patronat honorowy nad Mistrzostwami Polski objął:
Marszałek Województwa Mazowieckiego, Starosta Powiatu Wołomińskiego oraz Burmistrz Miasta Zielonka.
Główny patronat medialny nad turniejem obejmie TVP3 oddział Warszawa.
Wydarzenie zostanie przeprowadzone zgodnie z aktualnymi przepisami dotyczącymi pandemii COViD oraz w bieżąco obowiązującym reżimie sanitarnym.

W związku z aktualnymi obostrzeniami, zawody odbędą się bez udziału publiczności.

Link do filmu promującego wydarzenie https://youtu.be/4s3QzIBGB2I