Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powiecie Wołomińskim
w Języku Angielskim 2018

Data: 13.06.2018 r., godz. 15.00    1748
Dnia 5 czerwca 2018 r. w Miejskim Ośrodku Kultury im. Jerzego Turka w Kobyłce odbyło się rozstrzygnięcie POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O POWIECIE WOŁOMIŃSKIM W JĘZYKU ANGIELSKIM oraz wręczenie nagród uczestnikom.
W tym roku do konkursu zgłosiło się 15 uczniów, którzy utworzyli 5 zespołów. Zadanie konkursowe, które mieli wykonać uczestnicy, polegało na stworzeniu przewodnika po powiecie wołomińskim w języku angielskim w formie filmu.
Jury najwyżej oceniło zarówno pod względem językowym, jak i walorów estetycznych film przygotowany przez zespół Olivera Smitha, Dominiki Przyborowskiej i Magdaleny Jachny z Kobyłki, drugie zajął zespół Karoliny Kurzec, Natalii Kurzec i Julii Broniarz z Kobyłki, a trzecie ̵ Justyny Kucharskiej, Patrycji Kaczmarczyk i Julii Zych z Kobyłki. Jury przyznało również jedno wyróżnienie dla Amelii Świeczki, Natalii Skibskiej i Anny Szymańskiej z Kobyłki. Pozostałe osoby dostały dyplomy i nagrody za udział, które wręczały Agnieszka Nemska ̵ Dyrektor MOK w Kobyłce wraz z Martą Sztajerwald ̵ lektorką języka angielskiego i jurorką konkursu.