Zapraszamy na Dożynki Powiatowe w Poświętnem

Data: 09.08.2019 r., godz. 16.05    3651
Już 15 września, w gminie Poświętne, odbędą się Dożynki Powiatowo-Gminne. Starosta wołomiński Adam Lubiak oraz wójt gminy Poświętne Sylwester Niźnik zapraszają serdecznie przedstawicieli sołectw, parafii oraz koła gospodyń wiejskich z terenu powiatu wołomińskiego do zgłaszania delegacji i wieńców dożynkowych.
Organizatorzy Dożynek, starosta wołomiński Adam Lubiak oraz wójt gminy Poświętne Sylwester Niźnik, zapraszają serdecznie przedstawicieli sołectw, parafii oraz koła gospodyń wiejskich z terenu powiatu wołomińskiego do przygotowania i zgłaszania wieńców dożynkowych.

Delegacje i wieńce dożynkowe należy zgłaszać w formie papierowej, składając komplet dokumentów („ZGŁOSZENIE”- Załącznik nr 1, „ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH” - Załącznik nr 2, „UPOWAŻNIENIE” – Załącznik nr 3 do Regulaminu) do dnia 30.08.2019 r. (piątek):- osobiście lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Poświętne, ul. Krótka 1, 05-326 Poświętne. Rejestracja wieńców dożynkowych odbędzie się 15.09.2019 r. do godz. 11:30 na terenie Gminy Poświętne.