XI MIKOŁAJKOWY KYOKUSHIN CUP W ZIELONCE

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprasza na XI Mikołajkowy Turniej KYOKUSHIN CUP

XI MIKOŁAJKOWY KYOKUSHIN CUP
W ZIELONCE

Klub Sportów Walki KYOKUSHIN zaprasza na XI Mikołajkowy Turniej KYOKUSHIN CUP. Zawody zostaną rozegrane pod patronatem Starosty Powiatu Wołomińskiego oraz Burmistrza Miasta Zielonka Turniej odbędzie się w niedzielę 15 grudnia w Zespole Szkół w Zielonce przy ul. Inżynierskiej 1.
Młodzi zawodnicy będą rywalizować w formule walki sportowej oraz formach kata. W turnieju weźmie udział wielu młodych karateków z Powiatu Wołomińskiego, a także starsi zawodnicy - medaliści Mistrzostw Polski i Europy. Zapraszamy do kibicowania.
Niedziela 15 grudnia. Początek i oficjalne otwarcie turnieju o godzinie 15.00. Walki finałowe i wręczenie nagród przewidziane są na godzinę 18.00. Wstęp wolny. Więcej informacji na www.kswkyokushin.pl