Etap powiatowy 41. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"

1644
Czas trwania wydarzenia: od: 23.03.2018 r., godz. 10.00 do: 23.03.2018 r., godz. 14.00

Ośrodek Kultury i Sportu

ul. Łukasińskiego 1/3 05-220 Zielonka

Powiat Wołomiński

Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce

Już od czterech dekad dzieci i młodzież prezentują umiejętności w ramach Konkursu ogłaszanego przez Mazowiecki Instytut Kultury. Istotą Konkursu jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania, rozwój czytelnictwa i popularyzacja literatury. W Konkursie biorą udział uczniowie klas 0 – VI szkoły podstawowej oraz wszystkich klas gimnazjum z terenu powiatu wołomińskiego. Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce prowadzi eliminacje powiatowe. Przesłuchania reprezentantów gmin w etapie powiatowym odbędą się 23 marca od godz.9.30 w Sali widowiskowej OKiS.